Ministerstwo Szkoleń

Jesteśmy innowacyjnym, projektem, którego nadrzędną misją jest organizowanie szkoleń i praktycznych kursów najlepszej możliwej jakości.

Ministerstwo Szkoleń powstało z myślą o nowoczesnych szkoleniach, które są cenione na rynku pracy oraz pozwalają uzyskać potrzebne kompetencje w najkrótszym czasie. Stale poszerzamy swoją listę szkoleń o nowe pozycje, by dać Państwu szeroki wachlarz możliwości wyboru odpowiedniego kursu dla siebie.

Przekazujemy wiedzę i pokazujemy, jak stosować ją w praktyce. Sprawiamy, że działasz skutecznie i jesteś gotowy, aby z powodzeniem realizować wyznaczane przez siebie cele.

Synergis

Jako firma Synergis od wielu lat organizujemy szkolenia za zakresu antykorozji m.in. przygotowanie powierzchni – mycie i piaskowanie, malowanie antykorozyjne oraz techniki zabezpieczeń linowych.

Od ponad 3 lat organizujemy szkolenia NORSOK M-501. Certyfikat International – który otrzymują kursanci po naszych szkoleniach – jest uznawany nie tylko w Norwegii ale i na całym świecie.
Jako jedyni w Polsce organizujemy szkolenie z aplikacji Chartek 7! 

Certyfikat Zarządzania
Jakością według ISO 9001

Stale dbamy o to aby nasi kursanci wychodzili od nas z jak największą dawką wiedzy.

Mając na uwadze ciągłą poprawę jakości świadczonych usług w naszej firmie opracowano i wdrożono system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001.

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według ISO 9001 jest najbardziej uznanym standardem zarządzania przedsiębiorstwem i potwierdza, że usługi szkoleniowe i doradcze świadczone przez naszą firmę pozostają zgodne z odpowiednimi normami i spełniają wysokie standardy jakości.

17 lat
na rynku

150 szkoleń
za nami

1500 przeszkolonych kursantów